Menu

   Softshellová dětská bunda jaro až podzim červeno-černá

   Softshellová bunda z vysoce kvalitního membránového materiálu. Nepromokne, neprofoukne, dýchá. Prodloužená záda, reflexní prvky díry na palec. Osvědčený pohodlný střih.
   34.30 EUR
   ks

   Vylepšená nová verze naší osvěčené softshellové bundy. Středně lehký softshell s bambusovým úpletem na rubové straně (nemá chlup).

   Originalita spojená s funkčností – to je softshellová bunda od Veselé Nohavice.

   Univerzální bunda, kterou díky skvělým vlastnostem materiálu užije Vaše dítě téměř povětšinu roku. Hodí se na jarní a podzimní dny, do města i na výlety do přírody. 

   Šijeme ji z vysoce kvalitního odolného softshellu. Navíc jsme materiál osobně prověřili dlouholetým užíváním na našich dětech i na nás a jsme z něj nadšeni.

   Je měkký, hřeje a dýchá, nepropustí vodu, můžete ho prát pořád dokola (pozor, bez aviváže a na 30st. My jsme prali sice vždy na 40st, ale není to garantované výrobcem.). Uschne za pár hodin.

   Vlastnosti bundy:

   - Reflexní prvky na hrudi, zádech i rukávech

   - Díra na palec

   - Dobře padnoucí střih

   - Krytka na zip u krku

   - Voděodolnost: vodní sloupec 8000 mm, prodyšnost: 5000 g/ m2 / 24 h

   - Pozorně prosím prostudujte velikostní tabulku. U Veselé Nohavice není potřeba objednávat velikost větší, než kolik Vaše dítě měří. Spíše naopak.

    Do velikosti 122 šijeme bundy standardně se špičatou kapucou, od 128 s kulatou. Přejete li si to na své bundě jinak, stačí napsat do poznámky. 

   Barevně ladí k  softshellovým kalhotům. A do barvy Vám nabízíme i čepice