Do dopravy zdarma
zbývá 2200 Kč
Menu

Vítáme nové majitele Veselé Nohavice!

Milí zákazníci,

dnes pro vás máme zprávu z úplně jiného materiálu, než obvykle. Je v ní loučení a zároveň příslib něčeho nového.

Veselou Nohavici jsme založili před 10 lety. Rostla s námi i s vámi a z miminka se stala značka, která dělá radost po celé České republice a na Slovensku. Záměr přinést do dětských šatníků barvy a pohodlí se, myslíme si, povedl:-). Prožili jsme s vámi krásné roky naplněné tvořením, plněním vašich přání a milých setkání.

Nyní cítíme, že je čas, aby přišel někdo nový. Že Veselá Nohavice potřebuje někoho, kdo do ní vloží čerstvou energii a nový „kus sebe“. Kdo napne plachty a posune ji pro vás za nové obzory.

A tak je nám velkou ctí představit vám nové majitele značky Veselá Nohavice – Veroniku a Martina Stoklasovy. Přicházejí s chutí dál pro vás tvořit místo, kde kdykoli najdete kvalitní české oblečení od hlavy k patě, vstřícnost a perfektní služby. Spolu se značkou koupili i naše oblečení, takže můžete kdykoli objednat kousky, na které jste zvyklí.

Cítíme hrdost na to, kolik lidí má Veselou Nohavici rádo. A také vděčnost, protože bez vás – zákazníků, kteří dokážou ocenit kvalitní český produkt – by nemohla existovat. Děkujeme! Naše velké poděkování patří i všem lidem, kteří nám pomáhali a bez jejichž práce bychom se neobešli - e-mailové Monice, švadlenkám i dodavatelům.

Přejeme vám vše dobré a novým majitelům mnoho úspěchů!

Vaši Marta & Michal Plecitých

P.S. Noví majitelé Veselé Nohavice přišli rychlostí blesku, jako na objednávku:-). S většinou z vás jsme se proto nestihli rozloučit. Najdete nás ještě nějakou dobu na našich mailech marta.plecita@veselanohavice.cz a michal.plecity@veselanohavice.cz. Krásný podzim!

 

 

 

Diskuse k článku
Podělte se o doplňující informace nebo se zeptejte na detaily a my vám odpovíme.
V diskusi nejsou žádné uživalteské příspěvky.
Nový příspěvek
Vaše jméno
Váš email
Text příspevku