85.97 EUR
Menu

   Teplé tričko s dlouhým rukávem - tyrkysové s ještěrkou

   Pružné teplejší triko s dlouhým rukávem z vysoce kvalitního úpletu. Zamilujete se na první sáhnutí. Neuvěřitelně pohodné a měkké, díky podílu elastanu se dobře obléká. Díky nápletům dobře drží na těle a dá se využít přes dvě velikosti.
   12.90 EUR
   ks

   Tohle je to nejpříjemnější triko s dlouhým rukávem, jaké si dokážete představit. Pružné, měkké, spíš silnější. Dobře drží tvar a díky vysokým nápletům pěkně sedí na zápěstí a kolem boků. Je to přesně ten typ trička, ve kterém se zabydlíte a chcete ho nosit pořád dokola. Ráno koukáte do skříně, jeslti tam na vác vyprané čeká. Naštěstí je z vysoce kvalitních úpletů a jen tak se neopere, takže ho můžete nosit pořád a pořád ... navíc vysoké náplety také umožňují využít ho přes dvě velikosti. 

   Vyšitá ještěrka je bonus navíc. Do tohoto trička s dlouhým rukávem se prostě zamilujete na první sáhnutí.

   Materiál: interlock bavlna/elastan, gramáž 190g.

    

   100%
   Tričko je dobře ušité, má dlouhé tělo (nefouká na záda, čemuž napomáhá i pružný pas), výšivka je moc pěkná. Možná bych brala širší nabídku barev (nějaké jemnější barvy). Syn je s tričkem velmi spokojený.
   100%
   Prima teplejší tričko, dostatečně dlouhé. Děti chtěly větší ještěrku, jako je robot :-)
   100%
   Líbí se mi barva, materiál i provedení trička. Látka je kvalitní, příjemná, příliš se nemačká. Hezká výšivka. Oceňuji patentní lemy.
   100%
   Líbí se mi barva, materiál i provedení trička. Látka je kvalitní, příjemná, příliš se nemačká. Hezká výšivka. Oceňuji patentní lemy.
   100%
   tričko se mi moc líbí, kvalita materiálu i provedení, dobře se obléká přes hlavu, líbí se mi zakončení rukávů i spodní části trička - pokud je triko trochu větší, tak "neplandají" rukávy
   100%
   bude jako dárek