85.97 EUR
Menu

   Tyrkysovo-zelená tepláková mikina na zip s kapucí

   Dětská rostoucí tepláková mikina s kapucou a nastavitelnými rukávy (o velikost až dvě). Určená k univerzálnímu použití samostatně nebo pod bundu.
   12.10 EUR
   ks

   Mikina na zip z kvalitní české teplákoviny, zespod počesané (tedy s jemným chlupem).

   Nesráží se, je stálobarevná a příjemná.

   Rukávy lze časem prodloužit o půl nebo o celou manžetu (6-7cm). U krku je na zipu krytka. 

   K mikině doporučujeme do soupravy tepláky s regulovatelným pasem ze stejného materiálu. Můžete je koupit také společně jako soupravu Tepláky můžete koupit i jako součást soupravy https://www.veselanohavice.cz/detske-kalhoty/detske-teplaky/detske-teplakove-soupravy/. 

   Materiál: vysokogramážní český úplet, 92% ba, 8% PES (drobný přídavek polyesteru zajišťuje téměř nulovou srážlivost, na omak není cítit).

   Proužky v kapse se mohou lišit od fotografie, ale slibujeme vám, že vždy budou ladit s teplákovinou. Kupujeme vždy kvalitní materiály a musíme vycházet z aktuální nabídky českých dodavatelů.

   100%
   Kvalitní mikina, máme už druhou
   100%
   Mikinka je moc krásná a příjemná.
   90%
   Mikina se nám moc líbíNikdo jí tu zatím nenosí, do školky ideálnídoporučuji ostatním, super kvalita
   100%
   Kvalitní zpracování, příjemný materiál. Nádherné barvy
   100%
   Mikinu jsem koupila pro holčičku, vzbuzovala pozornost okolí, velice slušívá, barvy vydrželi stále krásné, i přesto, že jsme mikinu nosili opravdu velmi často, vydržela nám celý rok-od podzimu do jara (i teď by ji ještě zapla), tento podukt opravdu velmi doporučuji, byla to naše oblíbená mikina a možná si ji ob rok pořídíme znovu ve větší velikosti:-) Jediné s čím jsme měli problém bylo pouštění barvy, ale prali jsme zvlášť a mikina zůstala stále barevně vyrázná
   100%
   Super
   100%
   Lze nosit do soupravy s tepláky i samostatně.Drží tvar i barvu. Super.