Není softshell jako softshell

860332_114508_1-800x

Softshellové kalhoty nebo softshellovou bundu už má dnes spousta dětí i dospělých. Víte, že jsou v nich obrovské rozdíly?  Možná vypadají na první pohled podobně, ale věřte, že není softshell jako softshell. Není zpracování jako zpracování. U Veselé Nohavice si zakládáme na kvalitě obojího. Vyplatí se vám znát 9 důvodů, proč kupovat softshellové oblečení u Veselé Nohavice ...

9 důvodů pro dětské softshellové kalhoty a bundu od Veselé Nohavice

Softshellové kalhoty nebo softshellovou bundu už má dnes skoro každý. Víte ale, že jsou v nich obrovské rozdíly?

Možná vypadají na první pohled podobně, ale věřte, že není softshell jako softshell. Není zpracování jako zpracování. U Veselé Nohavice si zakládáme na kvalitě obojího. Vyplatí se vám znát ...

9 důvodů, proč kupovat softshellové oblečení u Veselé Nohavice:

  •          Nakupujeme nejkvalitnější dostupný softshell s nejlepším poměrem prodyšnosti nepromokavosti. Jde nám o to, aby byl skutečně větruodolný a prodyšný. Dáváme si záležet na výběru dodavatelů a cena za metr je pro nás až na posledním místě.  Naše softshellové kalhoty proto vydrží sezení v louži i pořádný slejvák. A přitom se v nich nezapotíte.
  •          Když si projdete recenze u jednotlivých výrobků nebo celkové recenze na Heurece, zjistíte, že se u našich zákazníků stalo naše softshellové oblečení  nepostradatelnou výbavou do lesa, města, školky i školy. Naše kalhoty a bundy často dědí dvě, tři i čtyři děti. Protože jsou téměř nezničitelné.
  •          Třívrstvý softshell využijete celoročně. Osvědčil se nám jak na jaře a na podzim, tak v zimě s kvalitním termoprádem. 
  •          Voděodolnost: vodní sloupec 8000 mm, prodyšnost: 5000 g/ m2 / 24 h
  •          Kalhoty mají dvojitá kolena s cordurovou vrstvou. Obvyklé nejslabší místo kalhot se tak stává v podstatě nezničitelným.
  •          Kalhoty mají vždy regulaci v pase na dírkovou gumu, stahování nohavic na kotníku a zvýšený sed.
  •          Kalhoty i bundy mají reflexní prvky vpředu i vzadu.
  •          Bundy mají prodloužená záda, díru na palec, a stahování na brzdičku.
  •          A nakonec … naše oblečení je šité českými švadlenkami. Jeho nákupem podporujete poctivou českou práci.

Víme, že investice do opravdu kvalitních softshellových kalhot a bund se vám několikanásobně vrátí. Děkujeme, že nakupujete u Veselé Nohavice, a přejeme vám hodně radosti z našeho oblečení.