ČESKÁ ZNAČKA DĚTSKÉHO OBLEČENÍ

České zboží, české švadlenky, české nápady, pohodlí a kvalita!

Blog

Není české jako české

Není české jako české

30. 9. 2021 14:57

Přemýšleli jste někdy o tom, jak to vlastně u Veselé Nohavice myslíme, když říkáme, že jsme česká značka?  Všimli jste si, že jako česká se dneska prezentuje spousta firem? Jak se to pozná a co to je? Kdy je to pravda a kdy prázdné módní heslo?   Zákazník to někdy těžko rozliší, nedá-li si s hledáním detektivní práci. Povím Vám, jak to vidíme my a jak to u nás funguje.

Není softshell jako softshell

Není softshell jako softshell

30. 9. 2021 14:54

Softshellové kalhoty nebo softshellovou bundu už má dnes spousta dětí i dospělých. Víte, že jsou v nich obrovské rozdíly?  Možná vypadají na první pohled podobně, ale věřte, že není softshell jako softshell. Není zpracování jako zpracování. U Veselé Nohavice si zakládáme na kvalitě obojího. Vyplatí se vám znát 9 důvodů, proč kupovat softshellové oblečení u Veselé Nohavice ...

Dětské lyžařské oblečení musí být pohodlné a funkční

Dětské lyžařské oblečení musí být pohodlné a funkční

27. 7. 2021 14:07

Čeká vás dovolená na zasněžených horách a vy přemýšlíte, jak budete své lyžující, bobující a sáňkující dítě oblékat? Nebo máte malého školáka, který jede se svou třídou na zimní ozdravný pobyt, a nejste si jistí, co mu s sebou zabalit za oblečení? Přinášíme vám několik praktických rad. 

Tipy, co obléknout dětem na výlet do přírody

Tipy, co obléknout dětem na výlet do přírody

19. 3. 2021 12:51

V současné době tráví děti spoustu času na počítačích a smartphonech. Pokud chcete své ratolesti odtrhnout od digitálního světa, vyrazte s nimi alespoň dvakrát do měsíce na výlet do přírody. O dobrodružství rozhodně nebude nouze, neboť i takové výlety se dají pojmout atraktivním způsobem. Velice důležité však je zvolit i správné oblečení, protože jinak by se mohlo dítě nachladit a dostat zánět průdušek, ba i zápal plic. V následujících řádcích vám prozradíme, jak mládež obléknout, aby se v přírodě cítila pohodlně.

Jak v zimě obléct dítě do školky

Jak v zimě obléct dítě do školky

19. 3. 2021 12:51

Je vaše dítko malý otužilec, který by nejraději na podzim běhal venku pouze v tenkém tričku, nebo se rozklepe zimou při sebemenším zavanutí větříku? Ať tak či onak, jako rodiče jistě denně přemýšlíte o tom, co mu do školky obléct, aby mu nebylo horko ani zima, aby nepromokl a cítil se v oblečení pohodlně. Co tedy dítěti ráno obléct a co nechat ve skříňce v šatně na převlečení?