Do dopravy zdarma
zbývá 2200 Kč
Menu

Blog

 • Dětské lyžařské oblečení musí být pohodlné a funkční
  Čeká vás dovolená na zasněžených horách a vy přemýšlíte, jak budete své lyžující, bobující a sáňkující dítě oblékat? Nebo máte malého školáka, který jede se svou třídou na zimní ozdravný pobyt, a nejste si jistí, co mu s sebou zabalit za oblečení? Přinášíme vám několik praktických rad.
  Zobrazit více
 • Jak v zimě obléct dítě do školky
  Je vaše dítko malý otužilec, který by nejraději na podzim běhal venku pouze v tenkém tričku, nebo se rozklepe zimou při sebemenším zavanutí větříku? Ať tak či onak, jako rodiče jistě denně přemýšlíte o tom, co mu do školky obléct, aby mu nebylo horko ani zima, aby nepromokl a cítil se v oblečení pohodlně.  Co tedy dítěti ráno obléct a co nechat ve skříňce v šatně na převlečení?
  Zobrazit více
 • Vítáme nové majitele Veselé Nohavice!
  Milí zákazníci, dnes pro vás máme zprávu z úplně jiného materiálu, než obvykle. Je v ní loučení a zároveň příslib něčeho nového. Veselou Nohavici jsme založili před 10 lety. Rostla s námi i s vámi a z miminka se stala značka, která dělá radost po celé České republice a na Slovensku. Záměr přinést do dětských šatníků barvy a pohodlí se, myslíme si, povedlJ. Prožili jsme s vámi krásné roky naplněné tvořením, plněním vašich přání a milých setkání. Nyní je nám velkou ctí představit vám nové majitele značky Veselá Nohavice...
  Zobrazit více
 • Není softshell jako softshell
  Softshellové kalhoty nebo softshellovou bundu už má dnes spousta dětí i dospělých. Víte, že jsou v nich obrovské rozdíly? Možná vypadají na první pohled podobně, ale věřte, že není softshell jako softshell. Není zpracování jako zpracování. U Veselé Nohavice si zakládáme na kvalitě obojího. Vyplatí se vám znát 9 důvodů, proč kupovat softshellové oblečení u Veselé Nohavice ...
  Zobrazit více
 • Není české jako české
  Přemýšleli jste někdy o tom, jak to vlastně u Veselé Nohavice myslíme, když říkáme, že jsme česká značka? Všimli jste si, že jako česká se dneska prezentuje spousta firem? Jak se to pozná a co to je? Kdy je to pravda a kdy prázdné módní heslo? Zákazník to někdy těžko rozliší, nedá-li si s hledáním detektivní práci. Povím Vám, jak to vidíme my a jak to u nás funguje.
  Zobrazit více
 • Videorozhovor s Editou Berkovou
  Díky Veselé Nohavici jsem potkala spoustu skvělých lidí, kteří mě inspirují v podnikání, mateřství či životě vůbec. Začala jsem s nimi natáčet rozhovory. První z nich je Edita Berková, majitelka www.strollering.cz a žena mnoha tváří.
  Zobrazit více