Do dopravy zdarma
zbývá 1 Kč
Menu

Blog

 • Není softshell jako softshell
  Softshellové kalhoty nebo softshellovou bundu už má dnes spousta dětí i dospělých. Víte, že jsou v nich obrovské rozdíly? Možná vypadají na první pohled podobně, ale věřte, že není softshell jako softshell. Není zpracování jako zpracování. U Veselé Nohavice si zakládáme na kvalitě obojího. Vyplatí se vám znát 9 důvodů, proč kupovat softshellové oblečení u Veselé Nohavice ...
  Zobrazit více
 • Není české jako české
  Přemýšleli jste někdy o tom, jak to vlastně u Veselé Nohavice myslíme, když říkáme, že jsme česká značka? Všimli jste si, že jako česká se dneska prezentuje spousta firem? Jak se to pozná a co to je? Kdy je to pravda a kdy prázdné módní heslo? Zákazník to někdy těžko rozliší, nedá-li si s hledáním detektivní práci. Povím Vám, jak to vidíme my a jak to u nás funguje.
  Zobrazit více
 • Videorozhovor s Editou Berkovou
  Díky Veselé Nohavici jsem potkala spoustu skvělých lidí, kteří mě inspirují v podnikání, mateřství či životě vůbec. Začala jsem s nimi natáčet rozhovory. První z nich je Edita Berková, majitelka www.strollering.cz a žena mnoha tváří.
  Zobrazit více
 • Příběh, který jsem neplánovala - pět let s Veselou Nohavicí
  Jak to chodí v naší rodinné firmě, proč a jak jsme ji stvořili. Jak nám pět let uteklo jako voda a těšíme se na roky další.
  Zobrazit více